Podkategoria: Firmy usługowe

Sortuj po:

  • Skup metali w Przykonie »

    Skup metali w Przykonie Nasza firma istnieje na rynku już od 1999r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie dla firm z branży energetycznej. Posiadamy szeroki wachlarz usług w dziedzinie przetwarzania i odzysku odpadów przemysłowych. Posiadamy uprawnienia w zakresie odzysku, składowania, wytwarzania i transportu odpadów niebezpiecznych oraz maszyny i urządzenia przystosowane do rozbiórki i demontażu odpadów przemysłowych.Nasza działalność obejmuje terytorium całego kraju.

    Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • Bomard - Dla domu, Dla firmy, Dla Ciebie... »

    Bomard - Dla domu, Dla firmy, Dla Ciebie... Sprzedawane przez nas bramy to najwyższa jakość zagwarantowana przez czołowych producentów na rynku. Oprócz prac budowlanych świadczymy usługi w zakresie montażu: bram przemysłowych, bram posesyjnych, automatyki do bram wjazdowych i garażowych i szlabanów. Ponadto montujemy ogrodzenia posesyjne, przemysłowe oraz stolarkę aluminiową i stalową. Doradzimy również w czasie doboru i montażu najlepszych drzwi i okien dla domu lub firmy. W firmie, od samego początku znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, znający się na swoim fachu i zaangażowaniem podejmujący stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Naszymi klientami są osoby prywatne i przedsiębiorstwa, znające nasze solidne podejście do pracy.

    Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy usługowe

rolety (1), metale kolorowe (1), Koło (15), skup w Przykonie (1), ogrodzenia (1), skup metali (1), Konin (16), Kalisz (10), drzwi (1)

Firmy usługowe - nowa strona:

Adres: